עיצוב בתים פרטיים ובתי מגורים

עיצוב בתים פרטיים ובתי מגורים

הבית שלנו הוא המרחב שבו אנו מבלים לא מעט שעות בכל יום. הוא זה שאמור לרומם את רוחנו ולספק לנו את ההגנה שבה אנו מעוניינים וגם את תחושת הנוחות שאותה אנו מחפשים. עיצוב בתים פרטיים ודירות מגורים מתייחס לצרכי הדיירים, תוך בחינת הפונקציות השונות הנדרשות להם. בין אם מדובר במשפחה עם ילדים, בזוג צעיר או בזוג מבוגר, ביחידים, בחברים או בשותפים לדירה, לכל דייר סגנון חיים שונה ולכל אחד צורך אחר.

בתהליך עיצוב עיצוב בתים פרטיים ודירות מגורים, ישנה התייחסות הן לפן הפונקציונאלי והן לפן האסתטי, האמנותי יותר. כל זאת, תוך שילוב אלמנטים עיצוביים שונים בבית ועיצוב הום סטיילינג על ידי אלמנטים מודרניים שיספקו את המענה ושייצרו את האווירה הנכונה במרחב כולו ובכל אחד מהחדרים: בסלון, במטבח, בחדרי הרחצה, בחדרי השינה, העבודה, מרפסת פנטהאוז ועוד.

תהליך עיצוב בית - התחלה

השלב הראשון בכל תהליך עיצוב בית פרטי הוא בחירת סגנון העיצוב. ישנם סגנונות עיצוב רבים – עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני, עיצוב בסגנון כפרי, עיצוב בסגנון וינטג' ועוד. לכל סגנון קוים מנחים משלו ומקורות השראה משלו אשר משפיעים על בחירת הצבעים, חומרי הגלם, הריהוט ועוד.

אם עיצוב פנים של בית בסגנון מודרני זה החלום שלכם הגעתם למקום הנכון. פה תוכלו לקרוא וללמוד כל מה שצריך לדעת בנושא וכך, כשתגיעו לפגישה עם מעצבת הפנים שלכם תדעו בדיוק מה אתם רוצים.

סגנון עיצוב עכשוי ויצירתי

ישנם כמה פרמטרים שונים עליהם מתבסס סגנון העיצוב. על פי רוב, עיצוב בית מודרני יתאפיין בשימוש בחומרי גלם בעלי קוים ישרים ובחומרי גלם יוקרתיים בעלי ברק ותחכום ומעט קרים ומנוכרים. בין החומרים הללו ניתן למצוא למשל מתכות כמו נירוסטה או כרום או חומרים מתכתיים אחרים בגוונים של שחור, לבן או אפור. למול זה, מבחינת הצבעים בהם יעשה שימוש הסגנון המודרני, יהיה אלה לרוב צבעים צבעוניים, עזים וחזקים. ברחבי הבית יוצבו פריטי נוי שונים בגוונים בוהקים על מנת להעניק לבית תחושה של חיים וחיוניות.

להיות חלק מהעולם של ימינו

בעלי בתים רבים כיום שואפים לבנות את בתיהם כך שאלה יהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה ואקולוגיים. טרנד הבניה הירוקה הוא טרנד חזק מאוד בימינו. לאור כך, מעצבת פנים של בתים מודרניים אלה תעשה שימוש בעיקרון במינימליזם ותבחר בעיקר חומרי גלם שהם עצמם ממוחזרים, אינם מזהמים וידידותיים, הן לאדם והן לסביבה. משמעות הדבר היא לבחור בעיצוב אשר יאפשר צריכה מינימלית של חשמל, לדוגמא, על ידי שימוש באנרגיה טבעית כמו אור השמש.

עיצוב בית פרטי בראשון לציון
עיצוב בית פרטי בראשון לציון - רחלי יעיש
עיצוב בית פרטי בתל אביב
עיצוב בית פרטי בתל אביב - רחלי יעיש
עיצוב בית פרטי יוקרתי במרכז
עיצוב בית פרטי יוקרתי במרכז
עיצוב בית פרטי בשרון
עיצוב בית פרטי בשרון - רחלי יעיש

עיצוב חללים בגדלים שונים

בימינו, הרבה מהבתים הם קטנים ומינימליסטיים, בעלי חללים פנימיים קטנים.

עיצוב פנים בית פרטי בסגנון היוקרתי מודרני, יקח גם זאת בחשבון וכל חלל בבית יעוצב בחוכמה רבה על מנת לאפשר הנאה ויעילות מירביות.


עיצוב פנים לסלון, עיצוב סלון מודרני - רחלי יעיש

עיצוב סלון מודרני 

על הסלון לשרת את דיירי הבית ולספק להם את הנוחות המרבית, אך יחד עם זאת, מכיוון שמדובר במקום אירוח – גם להיות מסוגנן ומושקע אולי מעט יותר מחדרי הבית האחרים..

קרא עוד>>


עיצוב מטבחים, עיצוב פנים למטבחים - רחלי יעיש

עיצוב פנים למטבחים

בין אם מדובר במטבח יוקרתי מסוגנן או במטבח פשוט יותר למראה, עליו להיות פונקציונאלי, מבחינת מיקום הכיור, גז ומקרר ב"משולש הזהב", ועליו להכיל משטחי עבודה מקסימלים..

קרא עוד>>


עיצוב חדרי שינה, עיצוב פנים לחדרי שינה - רחלי יעיש

עיצוב חדרי שינה

על חדר השינה שלנו לשרת את צרכינו, לספק לנו מקום מתאים ונעים לישון בו וגם פינה שכולה שלנו. במסגרת תהליך העיצוב משלבים גופי תאורה מסוגים שונים, פתרונות אחסון, רהיטים..

קרא עוד>>


עיצוב תאורה בבית, עיצוב גופי תאורה - רחלי יעיש

עיצוב תאורה

במסגרת תהליך עיצוב התאורה בבית או בכל מרחב שהוא, נבחנים צרכי הדיירים את כמות התאורה הטבעית במהלך היום וגם את המיקומים האפשריים השונים של גופי התאורה הקיימים..

קרא עוד>>


עיצוב פנטהאוז, עיצוב מרפסות פנטהאוז - רחלי יעיש

עיצוב פנטהאוז

בניגוד לחדרים בדירות רגילות, חדרי הפנטהאוז גדולים בהרבה ויש לבחור לכל אחד מהם את הריהוט הנכון ואת האלמנטים העיצוביים השונים, שיחד יצרו את המראה המתבקש..

קרא עוד>>


עיצוב חדרי רחצה, עיצוב פנים לאמבטיה - רחלי יעיש

עיצוב חדרי רחצה

המטרה בעיצוב חדרי רחצה הוא ייצור הרמוניה תוך ניצול מקסימלי של החלל. חומרי החיפוי של הקירות והמשטחים משתפרים עם הטכנולוגיה והמבחר העומד לאפשרות הלקוח הוא עצום..

קרא עוד>>

 

רחלי יעיש - עיצוב בתים שכיף לגור בהם

לתיאום פגישת ייעוץ - צרו קשר בטלפון 054-4222519

אפשר גם בוואטסאפ - לחצו כאן