איך לבחור מעצבת פנים לדירות יוקרה

רוצים לשדרג את הדירה שלכם? לקחת אותה לרמת עיצובית יוקרתית, שתגרום לכל האורחים לקנא? ישנם מעצבי פנים רבים המתמחים בתחום של עיצוב דירות יוקרה בשלל סגנונות ומחירים, וקל ללכת לאיבוד בשפע המידע והסגנונות. לכן, הנה כמה דברים לכם לדעת לפני שמחליטים על מעצבת – או שפשוט תלכו על הדרך הקלה, ותעבדו עם רחלי יעיש.

עיצוב דירות יוקרה בתל אביב | רחלי יעיש - עיצוב פנים

יוקרה זה עניין של סגנון

היוקרה קוסמת לכולנו, אבל לכל אחד ואחת היא קורצת בצורה שונה. “יוקרה” היא כינוי דיי כללי לשלל סגנונות עיצוביים, ולכל אדם יש את הסגנון שנדמה כיוקרתי ביותר, שמהווה את השאיפות לבית החלומות. לכן, תקדישו זמן לעצמכם ותבדקו – מהי היוקרה שלי? איזה סגנון אני רוצה לראות בביתי כל יום? במידת האפשר, תדפיסו או תארגנו תיקייה במחשב עם תמונות השראה, שמציגות בצורה ברורה את הרצונות שלכם, גם באופן כללי לסגנון העיצוב של כל הבית, וגם באופן פרטני לחדרים מסוימים, במידה ויש לכם העדפות מיוחדות. ככה, כשתיגשו לחפש, למשל, מעצבת פנים בתל אביב או במרכז לדירות יוקרה , תוכלו לסנן את החיפוש לפי סגנון העיצוב שמוצג באתר המעצבת.

 

וגם עניין של איזון

אולי תופתעו לגלות, אבל עיצוב דירות יוקרה כמו עיצוב בתים פרטיים, זה לא עסק פשוט. תפקידי מעצבת הפנים הם רבים, כמו למשל לבחור חומרי גלם, אנשי מקצוע, רהיטים ואביזרים, וכל זאת תוך התווית תוכנית מסודרת, שתעזור לכם להגיע לבית שתמיד רציתם בדרך הפשוטה והמהירה ביותר. בכדי להצליח בכל המשימות הללו, אתם והמעצבת צריכים להיות בתיאום – אתם צריכים להסכים על הסגנון, על התוכנית, על התקציב ועל יחסי הכוחות. אבל חשוב גם לזכור שהמעצבת, בסופו של יום, שם בשבילכם. אם אתם מחליטים לסטות מהתוכנית, למשל אם פתאום בא לכם צבע אחר לווילונות או ספא אחרת בסלון, המעצבת צריכה לדעת להתאים את התוכנית לרצונות שלכם, מחד, אך מנגד גם לתת ביקורת ולאזן אתכם למול מגוון אפשרויות העיצוב האינסופי.

עיצוב פנים דירות יוקרה ודופלקס | רחלי יעיש - מעצבת פנים

התשובה לכל בעיה

האם אתם עדיין קצת מבולבלים, לא יודעים במי לבחור, מחפשים מעצבת פנים לדירות יוקרה בתל אביב, המרכז או איזור השרון, וכל הנקודות שצוינו עד כה קסמו לכם? אתם יכולים ללכת על בטוח, ולבחור ברחלי יעיש כמעצבת בשבילכם. יעיש ידועה בעיצוב בשלל סגנונות יוקרתיים-מודרניים, החל ממינימליזם אופנתי וכלה בצבעוניות ואווירה חמה וביתית. שלל סגנונותיה של יעיש מגיעים מניסיון של שנים, ומקור השראה חשוב אחד – אתם. יעיש משתמשת ברצונות הלקוחות, אך גם בהיכרותה עם הלקוחות עצמם, בכדי להרכיב להם בית שיתאים במדויק למי שהם, ולמי שהם רוצים להיות.

דילוג לתוכן