איך למצוא את מעצבת הפנים הטובה ביותר עבורכם

בין אם קניתם בית חדש או דירה מקבלן, מה שנקרא “מהניילונים”, ובין אם קניתם בית או דירה יד שנייה, אחד הדברים שיכולים לשדרג לכם את הדירה ולהפוך אותה למקום שיש בו תחושה של בית הוא עיצוב הפנים שלה. יש מי שיש להם חוש עיצובי וטעם משגע ויודעים לעשות את זה לבד. יש מי שלא, וזקוקים לעזרה. הם בדרך כלל הרוב.

אם קניתם בית במיקום כלשהו במרכז הארץ אתם בודאי זקוקים לשירותיה של מעצבת פנים.
ואם אכן כך, הגעתם למקום הנכון.

מיד תקבלו כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את מעצבת הפנים הטובה ביותר עבורכם.

תחושה של בית

כמעט לכל אחד יש מקום שהוא מרגיש בו בבית. בוודאי גם לכם היה לפחות מקום אחד כזה במרוצת השנים, וגם כעת, כאשר אתם בעלים של בית פרטי או דירה משלכם, אתם שואפים להכניס אליה את כל הדברים המדויקים שיעניקו לה תחושה של בית – תחושה שעוטפת אתכם ברוגע, בחמימות, בשלווה, בידיעה שאתם במקום הנכון לכם וחופשיים להיות בו מי שאתם באמת. נכון שהתחושה הזו היא תחושה פנימית ומאוד אישית, ושהיא קשורה לאנשים שסביבכם ולחוויות ולזכרונות שלכם באותו מקום, אך היא יכולה להיות קשורה גם לרהיטים, וחפצים, תמונות נוי ולעיצוב הפנים של הדירה ואף להתעצם בזכותם.

לעצב אוירה

עיצוב פנים אינו עוסק רק בפן הטכני והשימושי של היכן כדאי להניח כל רהיט וכל חפץ נוי ומה ייראה יפה יותר ליד מה. התחום גם אינו מתחיל ונגמר בבחירת פלטת הצבעים של הבית או בבחירת סגנון העיצוב. אם תחפשו, ובטח גם תמצאו, מעצבת פנים במרכז הארץ שעושה עבודה מקצועית ואיכותית תגלו כי בעזרת עיצוב פנים נכון אפשר להעניק לכל חלל אווירה ואופי ייחודיים משלו. לעצב אווירה זה לדעת להרגיש ולראות איך אוסף של פרטים – רהיטים, תמונות, חפצים, צבעים, עציצים ועוד – יוצרים יחד מכלול שלם, קוהרנטי ומלא.

איך לבחור מעצבת פנים

כאשר תתחילו לחפש עבור הבית שלכם מעצבת פנים במרכז בודאי תגלו שיש הרבה מעצבים ומעצבות וכי ההיצע הוא אדיר. אז איך תדעו מי המעצבת הנכונה עבורכם? ישנן, כמובן, הרבה דרכים לבחור מעצבת פנים אך באופן כללי ניתן לומר שכדאי להכיר מעט את המעצבת ואת הסגנון שלה לפני שנפגשים – להכנס לאתר האינטרנט שלה, להתרשם שם מתיק העבודות שלה, לקרוא מעט אודותיה. זה ייתן לכם כיוון ראשוני ותחושה כללית האם הסגנון מתאים לכם או לא.

לתיאום פגישת ייעוץ – צרו קשר בטלפון 054-4222519

אפשר גם בוואטסאפ – לחצו כאן

רחלי יעיש – עיצוב פנים 

דילוג לתוכן