עיצוב מוקפד ומפואר – איך מעצבים בית יוקרתי?

קניתם או בניתם בית יוקרתי – בשעה טובה. השקעתם בו מזמנכם, ממרצכם וגם מכספכם ועתה אתם ניצבים בפני השלב החשוב ביותר והוא עיצוב הבית. עיצוב פנים יוקרתי לבית הוא הדבר שייתן את הטאצ’ האחרון לתחושת ההוד וההדר שכיוונתם אליה. עיצוב פנים של הבית הוא מה שיבדיל אותו מבתים אחרים ויהפוך אותו באמת לשלכם.

אז איך מעצבים בית יוקרתי?

מסתבר שזו אינה משימה פשוטה אך למזלכם יש אנשי מקצוע, מעצבי פנים, אשר מתמחים בדיוק בכך.

עיצוב בתי יוקרה פרטיים, עיצוב סלון מודרני בית פרטי יוקרתי | רחלי יעיש - עיצוב פנים

עיצוב מוקפד ומפואר

כאשר באים לעסוק בעיצוב פנים של בית יוקרתי כשלכם מתחילים קודם כל בתכנון ובבחירת חומרי הגלם בהתאם לכך. תכנון הבית כולל לא רק את המראה שלו, את האוירה שתשרה בו או את פלטת הצבעים שלפיה יבחרו הרהיטים ויתר חפצי הנוי. תכנון הבית כולל גם, במידה רבה, את הדברים אשר יאפשרו לכם איכות חיים בבית ושהות נוחה ונעימה בו. זהו שילוב של יופי, נוחות ושימושיות. בחירת חומרי הגלם צריכה להיות בחירה מוקפדת ומותאמת לאופי הבית, על החומרים הנבחרים להיות ברמת איכות גבוהה, יפים ומרשימים. זכוכית, למשל, נבחרת הרבה פעמים כחומר גלם כזה.

 

מהי יוקרה?

כאשר אנחנו אומרים את המילים “בית יוקרתי” כל אחד מאיתנו מדמיין בעיני רוחו משהו קצת אחר, סגנון מעט שונה. מה שיהיה יוקרתי ומפואר בעיני אחד לא יהיה דומה למה שיוקרתי ומפואר בעיני אחר. לכן, לפני שאתם ניגשים למעצבת פנים שבחרתם, נסו לדמיין כיצד יראה הבית היוקרתי שלכם ומה משמעות המילה יוקרה עבורכם. מה תרצו לראות בבית היוקרתי שלכם? מה החלומות, הרצונות והצרכים שלכם עבור הבית הזה? כשתקבלו תמונה קצת יותר ברורה בעיניכם תוכלו להסביר למעצבת הפנים שלכם יותר בברור מה אתם רוצים וכל תהליך העיצוב והעבודה עימה ילכו יותר בקלות.

עיצוב פנים בתי יוקרה מפוארים, עיצוב בית יוקרתי - רחלי יעיש

מה עושה מעצבת בתי יוקרה

עיצוב בתי יוקרה, כמו שכבר ניתן היה להבין, זהו תהליך רציני הדורש זמן, ידע, מקצועיות והרבה יצירתיות. לא משימה פשוטה בהכרח. מעצבת הפנים שלכם תהיה זו שתקח את החלומות והרצונות שלכם ותצטרך להוריד אותם לקרקע. היא זו אשר תצטרך לאזן בין אותם חלומות ורצונות למציאות בשטח ולתקציב ולעזור לכם למצוא את השילוב הנכון בין כל אלה. היא גם זו אשר תוכל להוות מקור השראה עבורכם בעזרת הידע שלה, הטעם היחודי וסגנון העיצוב שלה ועבודותיה הקודמות. לבסוף, היא תהיה זו אשר תתאם בין כל אנשי המקצוע השונים ותיצור עבורכם את הבית שתמיד רציתם.

דילוג לתוכן