הכירו את עיצובי המטבחים המודרניים

המטבח הפך להיות זה מכבר חלק מרכזי בבית שבו לא רק מבשלים, אלא מבלים יחדיו ומכינים מטעמים נפלאים. כיום הסגנון הדומיננטי השולט בעיצוב מטבחים הוא עיצוב מטבח מודרני שיכול להפוך מטבח בכל גודל לחלל מעוצב להפליא, וגם אתם יכולים ליהנות מהעיצוב הייחודי הזה, תוך שילוב של אלמנטיים שונים שלאו דווקא הייתם חושבים עליהם.

מה זה בדיוק מטבח מודרני?

ישנם סגנונות רבים לעיצוב מטבחים הכוללים עיצוב כפרי, עיצוב אורבני, עיצוב בסגנון צרפתי, ושלל עיצובים אחרים. המאפיין הדומיננטי של מטבח מודרני הוא קווים נקיים וחלקים שמקנים למטבח מראה נקי ומעוצב להפליא. עיצוב מטבחים בסגנון מודרני יכול להתאים למטבח בכל גודל הודות לכך שאין בו אלמנטים בולטים יתר על המידה, ואתם יכולים לבחור בין מגוון עיצובים של מטבח מודרני שלא היו קיימים בעבר.

עיצוב מטבח פנטהאוז יוקרה בשרון - רחלי יעיש

עיצוב מטבחים בסגנון מודרני

אם אתם מעוניינים לשדרג את המטבח שלכם ולהקנות לו מראה מודרני, חשוב שתכניסו לתוכו את האלמנטים הבאים שיעזרו לכם במשימה:

  1. ארונות בגוונים בהירים – מטבח מודרני מאופיין בגוונים בהירים בעלי מראה נקי במיוחד שמחמיאים לכל חלל בכל גודל. כיוון שהמטבח מהווה כיום חלל המחובר באופן ישיר לסלון במרבית הבתים, הגוונים הבהירים הופכים אותו למושך לעין וכזה שתענוג להיכנס לתוכו.
  2. תוספות עדינות – כדי לשבור את הגוון הבהיר של מטבח מודרני, מומלץ להוסיף לו חיפויים שונים על עמדות העבודה, הארונות, ואפילו המזווה. חיפויי עץ, או חיפויים דמויי עץ יכולים לעשות את העבודה בצורה נפלאה, וקל לשלב אותו במטבחים בכל גודל.
  3. חיפוי זכוכית – טרנד לוהט במיוחד כיום בתחום של עיצוב מטבחים הוא עיצוב מטבח זכוכית אשר עונה לכל ההגדרות של מטבח מודרני. במטבחים מהסוג הזה משתמשים בזכוכית לחיפוי דלתות מטבח, וכן משטחי עבודה ומשטחים נוספים. את הזכוכית ניתן ליישם על משטחים מחומרי גלם שונים, מה שהופך אותה לחומר גלם אידיאלי עבור מטבחים רבים. מטבח זכוכית מעוצב הוא בעל גימור נקי, קווים חלקים, ומראה אחיד שהפך אותו לפופולרי בקרב אנשים רבים.

עיצוב מטבח יוקרה בדירת פנטהאוז בשרון - רחלי יעיש

עיצוב מטבח מודרני הפך להיות טרנד חזק במיוחד בישראל הודות למראה החלק והנקי שלו, וגם אתם יכולים לעצב את המטבח שלכם באמצעות הטרנד הזה בעת שיפוץ או עיצוב מחדש של המטבח שלכם.

דילוג לתוכן