טיפים והמלצות של מעצבת פנים בשרון

יש המון דרכים לעצב דירה, בית פרטי ובעצם – כל חלל שהוא. ישנם המון סגנונות עיצוב, וכמובן שניתן לעצב כל חלל שהוא בתקציבים שונים וגם בתקציב הצנוע ביותר לשדרג אותו. אספנו עבורכם כמה טיפים מעולים וכמה המלצות לעיצוב הבית כך שעוד לפני שתצאו ותחפשו לכם מעצבת פנים בשרון, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ, כבר יהיו לכם כמה כיוונים ורעיונות טובים להתחלת התהליך.

טיפים והמלצות של מעצבת פנים - רחלי יעיש

מהפך בבית 

ישנן תקופות שבהם אנחנו רוצים לעשות מהפך בבית, כמו לעשות ריסטארט למרחב ולעצב הכל מהתחלה. לתהליך כזה, שהוא לרוב מורכב יותר וארוך יותר אכן מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של מעצבת בתים באזור הקרוב למקום מגוריכם. אך ישנם גם שינויים קטנים יותר שניתן לעשות ברחבי הבית, בתקציב צנוע וללא הרבה מאמץ, שישדרגו את מראה הבית שלכם בכמה רמות. אחת הדרכים לעשות זאת הוא לזהות אילו אזורים בבית הם האזורים המרכזיים שלו, אלה שהעיצוב שלהם והאווירה שהם משרים בבית, משפיעים ומהדהדים הלאה לשאר האזורים. לפעמים זה אזור הכניסה לבית, פעמים רבות אלו הם המטבח או הסלון ולעיתים זה דווקא חדר השינה שלכם.

שינויים קטנים גדולים

אחד הסימנים שמעידים על מקצועיותה של מעצבת הפנים שבחרתם הוא יכולתה לחולל שינויים משמעותיים בעיצוב הבית על ידי הכנסת שינויים קטנים דווקא. שינויים קטנים אלה יכולים להיות בהשראת סגנון עיצוב מודרני למשל, או מתוך התמחות בעיצוב בתי יוקרה, למשל הוספת אור לחלל כך שייכנס יותר אור מהחלון או על ידי שינויי הצבעים השולטים בחלל כך שיהיו בהירים ומוארים יותר. לפעמים אפילו הוספה פשוטה של מקור תאורה נוסף יכולה לחולל שינוי גדול בחלל. דרך נוספת להכניס שינויי לחלל שמעצבים הוא לתת לו תחושה של גודל, לגרום לו להרגיש רחב יותר. ניתן לעשות זאת על ידי הוספה של מקומות אחסון, מיקום נכון של רהיטים זה ביחס לזה ושילוב נכון של צבעים.

שינויים קטנים גדולים בעיצוב פנים - רחלי יעיש שינויים קטנים גדולים בעיצוב פנים - רחלי יעיש (2)

אם בחרתם לתהליך עיצוב הבית שלכם מעצבת פנים שעושה את כל זה – כנראה שבחרתם טוב ונכון.

מעצבת פנים מקצועית היא מעצבת שתוכל לסייע לכם לא רק בבחירת סגנון העיצוב המתאים לכם אלא גם בביצוע חכם ויעיל של התהליך, כזו שגם תעזור לכם לשמור על התקציב שקבעתם ושתדאג כי בפועל תהליך השיפוץ והעיצוב עצמו יקרה בצורה המהירה והטובה ביותר, בעזרת אנשי המקצוע המקצועיים והמהימנים ביותר.

כך תדעו שאתם והבית שלכם בידיים טובות וכי התוצאה שתקבלו בסוף תהיה בודאי לשביעות רצונכם.

[pojo-gallery id=”5781″]

דילוג לתוכן