כך תצליחו במשימה: עיצוב פנים לדירות יוקרה

עיצוב פנים הוא תחום מיוחד במינו, ובאופן אישי בחרתי בו כמקצוע מפני שהוא מאפשר לי לעזור לאנשים להגשים את חלומם, וליצור איתם את הבית שתמיד רצו. זו חוויה מרגשת ומרתקת בכל פעם מחדש. עיצוב פנים לדירות יוקרה מביא את המקצועיות לשיאה, כאשר כל פריט, אביזר ואלמנט נבחרים בקפידה כך שכל אחד מהם וכולם יחד כמכלול ישתלבו לכדי יצירת פאר הרמונית וייחודית. זהו תהליך שבו הלקוחות ואני צועדים יד ביד תוך כדי מחשבה ועבודה משותפת, במטרה להגיע לתוצאה המושלמת.

אז מהם השלבים בתהליך עיצוב דירת יוקרה?

 • עצרו לרגע ודמיינו
  עיצוב טוב תמיד מתחיל בדמיון טוב, הרשו לעצמכם להפליג במחוזות הדמיון ולתאר את בית החלומות שלכם כפי שאתם רוצים לראות ולהרגיש אותו. מהי האווירה שם, מהו הסגנון, אילו צבעים מאפיינים אותו, וכיצד מתחברים כל החללים לבית אחד שלם ונעים.
 • מצאו את המעצבת שלכם
  עיצוב פנים לדירות יוקרה ברמה גבוהה באמת תלוי במעצבת הפנים שתיבחר למשימה. כדאי מאוד להיכנס לאינטרנט ולראות תיקי עבודות, כי אין כמו מראה עיניים, וגם להתייעץ עם חברים ולקבל המלצות. בחרו את המעצבת שסגנון העבודה שלה מבטא את הסגנון שבו אתם רוצים שייראה הבית העתידי שלכם (סגנון קלאסי, עיצוב דירה מודרני, עיצוב כפרי או רטרו, וכו’). שימו לב שתחום זה דורש ניסיון רב, וודאו שלמעצבת שבחרתם יש ניסיון בעיצוב נכסים הדומים באופיים לדירה שלכם.
 • צאו לדרך ביחד
  בבחירת מעצבת הפנים שלכם חשוב לקחת בחשבון את ההיבט האישי ולצאת לדרך עם אשת מקצוע שהתקשורת איתה נעימה וטובה, ושיש ביניכם הבנה הדדית. כימיה זו תקל מאוד ותהפוך את תהליך העבודה, שלעיתים הופך למאוד אינטנסיבי ולחוץ, לרגוע ונעים יותר. עבדו בשיתוף פעולה ובהדדיות, ובו בזמן סמכו על שיקול הדעת המקצועי שלה ותנו לה לעזור לכם לממש את רצונכם.
 • זכרו לעמוד בתקציב
  עיצוב פנים לדירות יוקרה עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, בריהוט ובפריטים יוקרתיים מאוד ובאופן טבעי גם יקרים. אמנם התקציב בעיצוב דירות יוקרה גבוה יותר מזה של דירות רגילות, אך חשוב מאוד להיות גם כאן עם היד על הדופק ולעמוד בתקציב, מבלי להיסחף.
עיצוב דירות יוקרה ודופלקס יוקרתיים - רחלי יעיש עיצוב פנים
עיצוב לדירות יוקרה ודופלקס יוקרתיים (עיצוב פנים: רחלי יעיש)

איפה אני יכולה לעזור לכם?

אם אתם זקוקים עיצוב פנים לדירות יוקרה, לי יש מספיק ניסיון כדי לנהל את התקציב ואת חלוקת המשאבים בצורה הטובה ביותר, ויש לי את הידע והקשרים שיאפשרו לכם לרכוש את המוצרים במחירים הטובים ביותר שאפשר. אני יודעת לנהל את הזמן בצורה יעילה תוך תיאום וסנכרון אפקטיביים בין כל אנשי המקצוע הקשורים בפרויקט, ואם הכימיה בינו תהיה טובה – אפשר לצאת לדרך.

דילוג לתוכן