כל הפרטים אודות לימודי עיצוב פנים

לכל אחד מאיתנו יש מקום הוא הוא מרגיש בבית בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו הוא בית של חברים או בני משפחה. מדובר במקום בו אנו מרגישים בנוח ותחושת רוגע עוטפת אותנו.  אמנם התחושה היא תחושה אישית הקשורה לאנשים הנמצאים סביב , אך גם קשורה לסביבה ולעיצוב הפנים של המקום.

אודות עיצוב פנים | רחלי יעיש - עיצוב פנים

  מה מקנים הלימודים

הלימודים בתחום נמשכים כארבע שנים ומקנים לכם ידע רב בתחום- במסגרת הלימודים ניתן לקבל מידע אודות עיצוב בתים, חללים ותפאורות.  מדובר בחוג מרתק אשר יהיו בו את הכלים הדרושים להצלחה בעולם העיצוב.  מטרת הלימודים היא להכשיר מעצבים צעירים הן בידע עיוני והן בידע מעשי. במסגרת הלימודים הסטודנטים צריכים להביא בחשבון מספר היבטים כמו חשיבה אדריכלית, מודעות מתודולוגית , מיומנות חזותית.

מעצב פנים נדרש לעצב חלל במסגרת הבקשות של הלקוח ועליו לדאוג כי העיצוב יהיה יפה ונעים למראה.  היתרון של הלימודים בא לידי ביטוי באפשרות לקבל השכלה רחבה אשר מאפשרת לעבור מפרויקט לפרויקט בהצלחה רבה וכן לקחת חלק בסיורים באתרי בנייה.

  כיצד תבחרו מעצב פנים

מדי שנה יוצאים לשוק מעצבי פנים רבים, אך החיפוש אחר מעצב פנים מומחה הינה משימה אשר יש להקדיש לה זמן רב על מנת למצוא את המעצב המקצועי ביותר. בעת החיפוש יש לבחון את תחום ההתמחות- האם מדובר בעיצוב משרדים או אולי עיצוב בתים פרטיים?  נוסף על כך, חשוב מאד לשוחח עם קהל הלקוחות של המעצב על מנת לקבל ידע רב. לא פחות חשוב הוא פגישה עם המעצב- במסגרת פגישה אישית תהיה לכם האפשרות לבחון את הסבלנות והמקצועיות של המעצב או מעצבת ולדעת האם הוא קשוב לצרכים שלכם.

רחלי יעיש - עיצוב פנים

בבואו של מעצב פנים לעצב בית עליו להביא עימו תכונות נדרשות כגון חזון, דיוק ומסירות – כאשר הוא מביא עימו ערכים גבוהים מהסוג הנ”ל התוצאה תהיה בהתאם.  מעצב פנים טוב ידע לקחת את החלומות שלכם ולהפוך אותם למציאות תוך שמירה על מסגרת התקציב שלכם ומציאת איזון בין הפתרונות שלו לבין החלומות שלכם.

 מה לומדים במסגרת  לימודי עיצוב פנים 

במסגרת לימודי עיצוב פנים ניתן ללמוד תחומים שונים כמו מתמטיקה, פיזיקה , עיצוב פנים וכן טכנולוגיות בניינים. במסגרת השנה הראשונה הסטודנטים יקחו חלק בפרוייקט גמר במסגרתו יידרשו לבחור נושא ולפתח אותו הן מבחינה יצירתית הן מבחינת שליטה ברכיבים השונים של עיצוב פנים. בפני הסטודנטים קיימת אפשרות להמשיך ללימודים לתואר שני ולהרחיב את הידע העומד לרשותם. המטרה של הלימודים היא להעשיר את הידע והרגישות האסתטית. כיום ישנם לא מעט מוסדות בהם ניתן ללמוד את התחום ולכן חשוב מאד לבצע סקר מקיף במסגרתו להגיע למוסדות הלימוד ולברר על תנאי הלימודים על מנת לבחור מקום בו תצאו עם ידע עיוני ומעשי גם כן.