רוצים לעצב את הבית אבל אין לכם מימון? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם

רוצים לעצב את הבית, אבל אין לכם תקציב גבוה להשקיע? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נלמד איך אפשר לעצב את הבית, כך שיראה יפה, מקורי ומרשים – גם אם אין לכם תקציב גבוה להשקעה על עיצוב הבית, וגם אם אין לכם מימון.


איך אפשר לעצב את הבית בתקציבים נמוכים יחסית?

משחקי צבעים

אחד הטיפים הטובים ביותר לעיצוב הבית בתקציב שאינו גבוה, הוא להיעזר במשחקי צבעים. לצבעי הקירות והשתלבותם עם הרהיטים ועם סוג הרצפה והתקרה בבית יש השפעה מכרעת על האווירה הנוצרת בו, וכדאי שתשתמשו בכך לטובתכם. הצבע לקירות תורם רבות לעיצוב הבית ואינו עולה הרבה. כלומר, אתם יכולים להשתמש באלמנטים של צבע לעיצוב הבית בצורה מודרנית, מושכת ומעניינת יותר, גם אם התקציב שלכם לעיצוב הבית נמוך. בחרו בפריטים עיצוביים ורהיטים מאותה משפחת צבעים ושלבו אלמנטים קונטרסטיים ליצירת עניין. זה ישדרג משמעותית את עיצוב הבית, ויעזור לכם ליצור הרמוניה בין הקירות לרהיטי. תוכלו גם לשלב בין צבעים דומיננטיים לגוונים עדינים – למשל, בין קירות לבנים או בהירים לרהיטים כהים יותר.

תאורה שיוצרת אווירה

דרך מעולה נוספת כדי להשרות בחדרי הבית אווירה חמימה, ביתית ונעימה, שתשדרג משמעותית את עיצוב הבית, היא להשתמש בגופי תאורה מתאימים. גופי תאורה לא חייבים לעלות הרבה כסף או להיראות מפוארים כדי ליצור תחושה של חמימות ביתית. ברוב המקרים, גם גופי תאורה או מנורות קטנות ופשוטות יכולות לחולל שינוי משמעותי בעיצוב הבית. אפילו נירות ריחניים יכולים לשנות את כל מה שאתם מרגישים בעת השהייה בחדרי הבית. גופי תאורה אלו יוצרים אווירה אינטימית ונעימה שהופכת את השהייה בבית להרבה יותר ביתית, חמימה ומהנה, והם ממש לא חייבים לעלות לכם הרבה כסף. אתם יכולים לשלב מנורת קריאה על יד הכורסא בסלון ומנורות לילה לצד המיטה. נסו זאת, ותראו איך ישר האווירה והתחושה שתחוו בעת השהייה בחדרי הבית תשתפר פלאים ותהפוך את החוויה לחמימה וביתית יותר.

תמונות ואקססוריז לעיצוב הבית

עוד דרך מעולה לשדרוג עיצוב הבית בתקציבים נמוכים, היא להשתמש בחפצי נוי ואביזרים לעיצוב – כמו תמונות, פסלים מיוחדים, שלטים עם משפטים מעוררי השראה או ציטוטים מתוקים, וכמובן אגרטלי פרחים ועציצים עם צמחים למיניהם. כל אלו מוסיפים המון לעיצוב הבית ולאווירה שיש בו. את כל האקססוריז והאביזרים הללו לעיצוב הבית אפשר לרכוש גם במחירים נגישים, ולא חייבים להוציא עליהם הרבה כסף. וכך אפשר לעצב את הבית בצורה חמימה, ביתית ומודרנית יותר, גם בתקציב נמוך יחסית.


טיפ נוסף לעיצוב הבית בתקציב נמוך וללא מימון: לקיחת הלוואה מיידית

אם אתם מעוניינים לעצב ולשדרג את מראה הבית באופן משמעותי (כלומר העיצוב יכלול יותר מאשר רכישת עציץ חדש לסלון), לרוב תגלו שזה יכול להגיע להוצאות די גבוהות. במיוחד אם אתם מעוניינים לעצב את הבית מאפס ואם מדובר בבית גדול. בנוסף, פעמים רבות עיצוב הבית מגיע כשלב הבא לאחר רכישת דירה או שיפוצים – מה שמקשה עוד יותר על התשלום. ולכן רבים בוחרים לקחת הלוואה מידית שתעזור להם לעמוד בהוצאות על עיצוב הבית. זה מאפשר להם לסיים עם תהליך עיצוב הבית, גם אם אין להם יכולת לשלם את מלוא התשלום באופן מיידי.

דילוג לתוכן