איך לבחור מעצבת פנים לבתים פרטיים בשרון

עיצוב פנים לבתים פרטיים בשרון

פעמים רבות שואלים אותי איך לבחור מעצבת פנים לעיצוב בית פרטי, איך לדעת שזו אכן ההתאמה המושלמת שבין הלקוח למעצבת. הרי עבור מרבית האנשים, קנייה או שיפוץ של בית פרטי זהו אירוע משמעותי ביותר שמתרחש פעם בחיים, או פעמים ספורות בחיים. ומובן שלעיצוב ישנה השפעה מכרעת על האווירה שתיווצר בבית לשנים קדימה. בנוסף לכך ישנו פער שחשוב להיות מודעים אליו, בין הבית שבו אנשים חולמים לחיות, לבין יכולתם ליצור אותו הלכה למעשה, אם אינם אנשי מקצוע. לכן ישנה חשיבות כה גבוהה לבחירת המעצבת המתאימה.

עיצוב מטבח בסיגנון כפרי בבית פרטי בשרון | מעצבת פנים בשרון - רחלי יעיש
עיצוב מטבח בסיגנון כפרי בבית פרטי בשרון (עיצוב פנים: רחלי יעיש)

כמה טיפים ממני לבחירת מעצבת פנים בשרון

 • הקו העיצובי
  לפני הכול חשוב ביותר שהקו העיצובי של המעצבת ירגיש לכם טוב, קולע ומדויק עבורכם. ישנם מספר סגנונות עיצוביים מרכזיים רווחים היום בבתי מגורים פרטיים: עיצוב פנים קלאסי ויוקרתי או עיצוב בית מודרני, סגנון כפרי, רטרו ועיצוב אקלקטי המשלב באופן מושכל, מכוון ויצירתי בין סגנונות שונים. כאשר אתם ניגשים לפרויקט של מציאת מעצבת פנים בשרון כדי לצאת עמה לדרך המשותפת בעיצוב ביתכם, בדקו עם עצמכם מהו הסגנון שבו אתם רוצים לעצב את הבית, תוכלו להתרשם דרך האינטרנט מדוגמאות ומתיקי עבודות רבים.
 • המלצות אישיות
  אמנם הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש באינטרנט עושים עבודתם נאמנה והופכים את המידע לנגיש ברמות שבעבר בכלל לא יכולנו לדמיין, אבל עדיין, גם היום אין כמו המלצות אישיות חמות. מומלץ מאוד לשוחח עם לקוחות ולהתרשם דרכם גם מתהליך העבודה שהוביל לתוצאה, ולוודא עד כמה הם מרוצים משניהם: מהתהליך ומהתוצאה.
 • ניהול, הנעה, תיאום
  חשוב לדעת שמעצב טוב יעשה עבודתו מתוך ראייה מאוד רחבה, הכוללת את כל האלמנטים הכרוכים בתכנון ועיצוב פנים לבית פרטי. הדבר אמנם מתחיל באישור סקיצה ומסתיים בקפה וחיוכים בסלון לאחר שהסקיצה יצאה לפועל, אך בין לבין צריך לתאם בין הרבה מאוד גורמים ואנשים מקצוע, לדאוג לעמידה של כולם בזמנים, ללוות את הלקוח בתהליכי הרכש כך שייקנה את הפריטים המדויקים והנכונים ביותר עבורו וכמובן להיות בכל רגע עם היד על הדופק בניהול התקציב כדי לעמוד בו עד לסיומו המוצלח של הפרויקט. מעצב טוב הוא גם מנהל טוב.
 • תקשורת זורמת
  ולסיום, אך גם להתחלה, מה שעושה את ההבדל כמו תמיד בחיים, זה תקשורת טובה, נעימה, זורמת. בהתחשב בעובדה שפרויקט של עיצוב ותכנון בית הוא תהליך מאוד מורכב, אינטנסיבי המצריך עבודה משותפת די צמודה, כדאי ומומלץ שלא לומר הכרחי, לעבוד עם מעצבת פנים בשרון שנעים לכם לעבוד אתה. אז שיהיה בהצלחה.
עיצוב לובי - שכ' אגמים, נתניה | מעצבת פנים בשרון - רחלי יעיש
עיצוב לובי – שכ’ אגמים, נתניה (עיצוב: רחלי יעיש)

לתיאום פגישת ייעוץ – צרו קשר בטלפון 054-4222519

אפשר גם בוואטסאפ – לחצו כאן
 רחלי יעיש – מעצבת פנים בשרון         

דילוג לתוכן