מרפסת פנטהאוז – חלום יוקרתי מעוצב

יש מי שחולמים על בית קרקע בכפר וצריכים לחוש אדמה לרגליהם. לעומתם, יש מי שחלמו תמיד על דירת פנטהאוז בעיר הגדולה, שחלמו ועדיין חולמים על האפשרות לגור גבוה מעל כולם ועל האפשרות לצאת כל בוקר למרפסת הפנטהאוז ולצפות בנופי העיר וסביבותיה הנפרשים עד אינסוף לפניהם. על מנת ליהנות עד הסוף מדירות ומרפסות הפנטהאוז היוקרתיות האלו, חשוב להשקיע לא רק בעצם רכישתן אלא גם בעיצוב הפנים שלהן.

עיצוב מרפסת פנטהאוס | רחלי יעיש

מרפסות פנטהאוזים – נישה עיצובית מתפתחת

תחום עיצוב דירות פנטהאוז בכלל, ועיצוב פנים מרפסות פנטהאוז יוקרתיות בפרט, הוא תחום המתפתח במהרה בשנים האחרונות והוא למעשה נישה בפני עצמה בתוך עולם עיצוב הפנים היוקרתי. תחום עיצוב זה עושה שימוש במגוון רחב של חומרי גלם איכותיים ויוקרתיים, המשלבים הן אלמנטים של שימושיות ונוחות והן אלמנטים של נראות, יוקרה ויופי. כיום ישנם יותר ויותר מעצבי פנים אשר מתמחים ממש בתחום זה, על מנת לתת ללקוחותיהם את השירות הטוב ביותר.

שילוב בין פנים לחוץ

הדבר המייחד מאוד את תחום העיצוב של מרפסות פנטהאוז יוקרתיות הוא השילוב שבין פנים לחוץ. כאשר מעצבת פנים באה לעצב מרפסת פנטהאוז יוקרתית עליה להתחשב לא רק בסגנון העיצוב הפנימי של הדירה היוקרתית, שהמרפסת היא המשכה הטבעי, ולא רק באלמנטים העיצובים ובסגנון בו תרצה לעצב את חלל המרפסת, אלא עליה להתחשב גם בעובדה כי מדובר בחלל אשר בעצם נמצא בחוץ. חלל המרפסת הוא חלל ייחודי בדיוק בשל כך שהוא נמצא בתווך בין הפנים לחוץ. עיצוב פנים איכותי של מרפסת פנטהאוז יוקרתית יהיה עיצוב אשר ייקח זאת בחשבון וייתן לכך ביטוי הרמוני וזורם.

ישנם כמה משתנים ואלמנטים שחשוב מאוד לקחת בחשבון כאשר באים לעצב חלל ייחודי שכזה, כגון מרפסת פנטהאוז יוקרתית. הראשון שבהם היא התאורה. המרפסת נהנית במשך היום מתאורה טבעית אך בשעות בהן יורד החושך עלינו לצייד אותה בתאורה מתאימה, בסגנון יוקרתי ומעוצב המתאים לסגנון העיצובי של כל הדירה עצמה. אלמנט נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא השטח של המרפסת. מצד אחד אנו רוצים שבמרפסת תהיה לנו תחושה של מרחב, כך שחשוב להשאיר מספיק שטח פתוח וחופשי מחפצים, ומצד שני אנו כן רוצים לצייד את המרפסת באלמנטים עיצוביים ושימושיים כגון שולחן וכסאות גן, עציצים יפים, חפצי נוי שונים ועוד. האיזון הנכון בין כל אלה הוא שייתן למרפסת מראה מעוצב בחוכמה.