עיצוב דירות יוקרה בצפון

פעם, כל נושא עיצוב הדירה ככלל, ועיצוב דירות היוקרה בפרט היה נחלתם רק של יחידי סגולה ורק של מי שידו משגת והפרוטה מצויה בכיסו, אך כיום יותר ויותר אנשים פונים אל שירותם של מעצבי פנים כי הם מבינים את מה שאחרים הבינו כבר מזמן, הדירה שלנו היא אנחנו ואיך שהיא תיראה כך אנחנו נרגיש. ככל שהדירה שלנו תיראה יותר מודרנית ותהיה מאובזרת בטוב טעם כך גם תעלה קרנינו בפני אורחי ביתנו.

מעצב טוב יכול לא רק לעזור לנו להגיע לתוצאה המושלמת אלא גם למנוע מאיתנו לעשות טעויות עיצוב בלתי הפיכות שלאחר מעשה יהיה פשוט קשה עד בלתי אפשרי לתקן.

עיצוב בתי יוקרה; עיצוב בית מודרני, עיצוב עכשווי לבית בראשל"צ 4 | רחלי יעיש

מעצב פנים

ראשית מעצב פנים טוב יודע היטב את השילובים הנכונים של חומרי גלם איתם ניתן לעבוד, בנוסף מעצב טוב תמיד צריך להיות עם היד על הדופק ולדעת את כל השילובים הנכונים העכשויים, המודרניים והפרקטיים ביותר עבורכם. הוא ידע לעבוד היטב וביעילות על פי התקציב שתגדירו לו מראש ובנוסף ישיג לכם מחירים נוחים וזולים מכיוון שהוא כבר מכיר כל בעל מקצוע העוסק בתחום.  אתם בטח גם חושבים, למה לי לשלם למעצב שיעשה לי משהו שאני יכול לעשות לבד, אז כמו שלא תבנה לבד את הבית, גם בעיצוב לא כדאי לחסוך. מפני שחיסכון הוא לא בדיוק מה שתקבלו, חישבו על כמה ימי עבודה תפסידו בריצות בין חנות כזו או אחרת על מנת למצוא פריט מסויים שתרצו, שמעצב פנים מנוסה יודע כבר איך למצוא.

בשונה ממה שנהוג לחשוב, עיצוב בית יוקרתי הוא לא נחלתם של עשירים בלבד, והוא מזמן הפך להיות אבן דרך אצל כל מי שבונה בית או קונה בית. מעצב פנים אולי מעצב את פנים הבית שלנו, אך מהר מאד נגלה שהוא עשוי לעצב גם את הפנים שלנו וליצור לנו אווירה מרגיעה וזורמת בבית, כמו אזור הצפון שהוא שקט ורגוע .

 

לעצב בצבעים נכונים

כשמדברים על עיצוב הדירה אנחנו בעצם מדברים על ליצור סוג של איזון וסימביוזה בין פנים הדירה לחוץ הדירה. כלומר נניח  שלא מזמן רכשתם דירות למכירה בצפון, כמו: נהריה, כרמיאל או חיפה. אם הדירה נמצאת בנוף אורבני יותר, אז נעצב את הדירה בסגנון מודרני ובקווים יותר מוחלטים ופחות מופשטים וכמובן בצבעים שיותר מתמזגים עם הנוף העירוני, כמו אפור ובז’ אך כמובן גם פה אין שחור ולבן ויש אנשים שיאהבו דווקא צבעים חזקים יותר לדירה בנוף אורבני. במקרה שהדירה שלכם נמצאת באיזורים היותר ירוקים של חיפה, נאמר בכרמל או נווה שאנן, האזורים שטובלים בנוף הירקרק, נעצב את הדירה בצבעים יותר טבעיים, כמו ירוק, כתום, צהוב, אפילו גוונים כחלחלים יתאימו במקרה הזה שיצרו ממשק אחיד עם הנוף הכחול הנשקף מחלונות הדירה המשקיפה על הנמל והמפרץ הכחול ורחב הידיים.

דילוג לתוכן