עיצוב דירות יוקרה ופנטהאוזים

אם אתם גרים בדירת יוקרה או בפנטהאוז אתם בודאי רוצים לעצב את ביתכם בסגנון יוקרתי וייחודי, אשר ישקף את אופייכם וסגנונכם האישי, את אורח חייכם וגם יתאים אליו. עיצוב כזה כדאי שיעשה כבר מהשלבים בראשונים בעזרה ובליווי של אנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים, בעלי ניסיון בעיצוב דירות יוקרה ופנטהאוזים. מדוע? משום שעיצוב פנים כזה דורש, בין היתר, הבנה מקצועית ויכולת לבחור את חומרי הגלם הנכונים, יכולת להתייחס הן לחלל הבית פנימי והן לחלל החיצוני שסביבו בצורה הרמונית ועוד.

יוקרה, נוחות ושימושיות

אחת התפיסות הקיימות, כאשר מדברים על עיצוב דירת יוקרה, היא שהעיצוב  מתייחס אך ורק למראה החיצוני של הרהיטים והאלמנטים העיצוביים השונים, ולרצון של האנשים המתגוררים בו להרשים וליצור תחושת פאר ועושר. תפיסה זו אולי רווחת אך היא מוטעית מיסודה, משום שבעת עיצוב הפנים של דירת יוקרה או של פנטהאוז נלקחים בחשבון גם פרמטרים כגון נוחות ושימושיות. מגורים יוקרתיים לא באמת ייחשבו ככאלה אם לא יאפשרו שהות נוחה ומפנקת לדיירים שלהם או יענו בצורה מושלמת על הצרכים האישיים שלהם.

עיצוב פנים לסלון בדירת דופלקס יוקרתית - רחלי יעיש

עיצוב פנטהאוז

תהליך עיצוב פנים של פנטהאוז הוא תהליך ייחודי ומורכב יותר מתהליכי עיצוב פנים אחרים. האתגר הראשון בעיצוב פנטהאוז ודירות נובע, דברך כלל,  בגודלו של החלל, שעולה על גודל החלל בדירה ממוצעת. כמו כן, הסביבה שבה נמצא הפנטהאוז שונה וגם היא נלקחת בחשבון בתהליך העיצוב. בשל הגובה בו נמצאות לרוב דירת הפנטהאוז והמראות הנשקפים מחלונותיה שונים, פעמים רבות השאיפה היא לשלב את הנוף בתוך הסגנון העיצובי של הדירה כמקור להשראה ולהתייחסות. בפנטהאוזים רבים ישנה גם מרפסת ענקית צמודה וגם העיצוב שלה נכלל בתהליך עיצוב הפנים.

עיצוב פנטהאוז עיצוב - רחלי יעיש

מקצועיות וסגנון

כמו שהוזכר קודם לכן, עיצוב פנים של דירות יוקרה או עיצוב פנים של פנטהאוזים הוא עיצוב ייחודי ושונה מעיצוב בתים פרטיים  ודירות רגילות. לכן, כאשר אתם באים לבחור את איש המקצוע שילווה אתכם בתהליך זה כדאי לכם לבחור במי שיש לו ניסיון בתחום הספציפי של עיצוב דירות יוקרה ונפנטהאוזים.

 

חשוב לשבת עם מעצבת פנים מקצועית עליהם קיבלתם המלצה, לשוחח עימה ולפרוס בפניה את כל חלומותיכם וצרכיכם האישיים. בהמשך כדאי לשמוע מאשת ההמקצוע על הסגנון שלה, על השפה העיצובית שלה ואף לראות ולהתרשם מתיק העבודות שלה. בדרך זו תוכלו לגבש יחד בסופו של דבר חזון משותף, להגדיר יחד תקציב ולוחות זמנים לעבודה ולצאת לדרך.

דילוג לתוכן