עיצוב יוקרתי למרפסות פנטהאוז

סביר להניח, שלצד בתים פרטיים, צמודי קרקע, אחד החלומות הגדולים ביותר של ישראלים בהקשר לדיור ונדל”ן זה בית עם מרפסת פנטהאוז. בית בקומה גבוהה ובו יש מרפסת ממנה אפשר לראות למרחקים. בוודאי נכון הדבר אם מדובר בבית שנמצא על קו החוף או לפחות במקום ממנו אפשר לראות את הים כל יום. מה יותר נעים מלקום בבוקר ולראות את הים או לשבת בערב במרפסת הפנטהאוז ולראות את השקיעה?

בשביל ליהנות ממרפסת פנטהאוז כזו צריך לדאוג גם לעיצוב פנים יוקרתי. עיצוב שמשלב אלמנטים וחומרי גלם יוקרתיים וייחודים, במטרה להפוך את הבית למיוחד ומרשים, בין אם זה בנראות שלו ובין אם זה באופציות השימוש בו. זה בא לידי בשורה ארוכה של אלמנטים ונקודות הקשורות לעיצוב פנים בכלל ועיצוב יוקרתי לדירות ומרפסות פנטהאוז בפרט.

עיצוב יוקרתי למרפסות פנטהאוז הוא נישה בתחום עיצוב פנים לדירות יוקרה, שהוא תחום מתפתח בתוך עיצוב פנים. לא מעט מעצבים בוחרים היום להתמחות בתחום זה, מתוך הנחה שיותר ויותר אנשים רוכשים דירות יוקרה מצד אחד ומצד שני רוצים ליהנות מעיצוב פנים מרשים שתואם את אופי הדירה.

לפני שניכנס לשאלה כיצד מתבצע עיצוב יוקרתי למרפסות פנטהאוז, אנחנו צריכים לזכור עיצוב שכזה משלב עיצוב פנים ועיצוב חוץ, דבר שקיים בבתים פרטיים אך לא בדירות רגילות. הרי בדירות רגילות העיצוב הוא אך ורק בתוכן. לעומת זאת במרפסות פנטהאוז, יש שטח פנימי ויש שטח חיצוני, לא מקורה, והרבה פעמים מדובר על שטח נרחב מאוד, על כן צריך לדעת כיצד להשתמש בו בצורה נכונה, מבחינת חומרים ואלמנטים אחרים. בחלק הבא נציג מספר נקודות שצריך להתייחס אליהם בהקשר זה.

עיצוב דירת פנטהאוז

עיצוב יוקרתי למרפסות פנטהאוז – על מה אנחנו צריכים להסתכל

ראשית, אנחנו חייבים לייצר סגנון ייחודי, סגנון שמתאים רק לנו, לשם כך אנחנו צריכים לדעת כיצד לייצר סגנון שיתאים לחלק הפנימי ולחלק החיצוני. אנחנו לא יכולים להתייחס אך ורק לחלק אחד מן הסתם, שכן זה אומר שאנחנו נפקיר את החלק השני ללא עיצוב.

שנית, אנחנו צריכים להתייחס לכל השאלה של התאורה. זו שאלה מהותית בהקשר של חלק חיצוני, מאחר ויש לנו שטח פתוח בו אנחנו יכולים ליהנות מתאורה טבעית ומצד שני, בשעות הערב נידרש להשתמש באמצעי תאורה. רצוי מאוד שהם יהיו אמצעים איכותיים ומרשימים שיתנו למקום נופך יוקרתי.

שלוש, שימוש במרחב והפרטים הקטנים – אנחנו נרצה לעשות שימוש נכון במקום שעומד לרשותנו, אנחנו נרצה להשתמש נכון בכל חלק מתוך המרפסת בצורה מושכלת. מה זה אומר? להשתמש בצורה נבונה במרחב, באופן כזה שיישאר לנו מספיק שטח פתוח. לשם כך אנחנו צריכים להתייחס בצורה חכמה לפרטים הקטנים, להסתכל עליהם בצורה נכונה ולדעת לעשות בהם שימוש לטובת העניין, לטובת עיצוב יוקרתי של המרפסת.

עיצוב פנטהאוז, עיצוב דירות יוקרה - רחלי יעיש

עיצוב פנטהאוז עיצוב - רחלי יעיש

דילוג לתוכן