עיצוב פנים לדירות קבלן: מפס הייצור לבית מעוצב משלכם

דירות הקבלן מציפות את ארצנו הקטנטונת באינספור שכונות חדשות ומתחדשות, במסגרת מגדלים גבוהים, בניינים נמוכים יותר ובפרויקטים של תמ”א 38. דירות אלו יוצרות אתגר עיצובי, שכן הפרמטרים הבסיסיים בהן מוכתבים על ידי הקבלן, ובטרם נוגעת בהן היד שתהפוך אותן לבית, הן נראות כשבלונה, אמנם חדשה אך דהויה משהו, שזה עתה יצאה מפס הייצור.

כמובן שאמן אמיתי רואה בכל “בעיה” אתגר ובכל קופסה הזדמנות לצאת ממנה, אז רוכשים יקרים, קבלו כמה טיפים אישיים בתחום לעיצוב דירות קבלן.

בחרו מעצבת פנים בהקדם

מפתיע ככל שזה יישמע, דווקא בתחום של עיצוב פנים לדירות קבלן, מומלץ להיעזר במעצבת פנים בשלב כמה שיותר מוקדם, ועוד לפני רכישת הדירה. ככל שהמפרט הטכני של הדירה עולה, כך עולה ערכה, ולאחר שתרכשו את הדירה, כל פנייה שלכם לקבלן במטרה לשדרג אלמנטים ולבצע שינויים ותוספות החורגים מהתכנית המקורית, תעלה לכם כסף. הרבה כסף.

למעצבת פנים בתל אביב – לחץ כאן

לכן, ככל שתדעו בשלב מוקדם יותר כיצד תיראה הדירה שלכם ומהן הנקודות החשובות עבורכם, כך תוכלו לדרוש אותן מהקבלן עוד בטרם הרכישה, בשלב בו הוא מוכן יותר לספוג אותם על מנת למכור לכם את הדירה.

עיצוב דירת קבלן, עיצוב סלון בדירה לדוגמא - רחלי יעיש

באופן טבעי, יש הבדל עצום בין יכולת המיקוח שלכם לפני רכישת הדירה או אחריה. ויש לדעת שלשדרוגים אלו, בין אם מדובר על אלמנטים בחדרי האמבטיה, במטבח, על ריצוף, תוספות של נקודות חשמל, אינסטלציה או כל דבר אחר, ישנה משמעות כלכלית כבדה ביותר. ערכם יכול להסתכם בקלות בעשרות אלפי שקלים, ובמקרים מסוימים לעלות גם למאות אלפים. מובן מדוע משתלם מכל הבחינות, להתחיל לעבוד עם מעצבת כבר בשלב זה.

הפליגו על כנפי הדמיון ואז ממשו

הביטו על הדירה או על הדגם שלה, עצמו לרגע עיניים ודמיינו כיצד היא תיראה במצבה המושלם, באופן שיהיה לכם הנעים, המזמין, ההרמוני והאיכותי ביותר ולשנים קדימה. הביטו על עבודות עיצוב פנים דירות קבלן, דירות לדוגמא בפרוייקטים נבחרים או עיצוב משרדי מכירות, שהכינה המעצבת שלכם ודיברו אליכם, ובחרו את הסגנון העיצובי שמתאים ביותר לביתכם.

עיצוב משרד מכירות, עיצוב פנים למשרדי מכירות - רחלי יעיש

תארו בפני המעצבת את כל הדברים החשובים לכם ביחס לדירה, ופרטו מהם עבורכם אתגרים שיש לפתור יחד. צאו למסע המשותף הזה מתוך שיחה הדדית ומתמשכת, בטאו כל העת את רצונכם ויחד עם זאת סמכו על המעצבת שלכם והיו פתוחים לקבל את עצותיה המקצועיות. אחרי הכול, לא בכדי בחרתם דווקא אותה לביצוע המשימה.

דילוג לתוכן