עיצוב פנים יוקרתי מודרני לבתי יוקרה

ישנה תפיסה נפוצה מאוד אך שגויה מיסודה כי ההגדרה של בית יוקרה מתייחסת אך ורק למראה הבית מבחוץ – לגודלו, מספר חדריו, לאיכות החומרים ממנו נבנה או ייחודם, לארכיטקטורה היוקרתית שלו וכיוצא בזה. כל אלה פרמטרים חשובים כמובן אך ההגדרה של מהו בית יוקרתי אינה נגמרת בכך. כאשר באים לבחון בתי יוקרה יש להתייחס גם לעיצוב הפנים שלהם, המהווה נדבך חשוב במראה הבית, באווירה היוקרתית והייחודית שלו ומעיד רבות של האיכות שלו.

עיצוב בית פרטי יוקרתי במרכז הארץ | רחלי יעיש - עיצוב פנים

עיצוב פנים לבתי יוקרה

עיצוב פנים מודרני ויוקרתי יתבסס, קודם כל, על שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר. מדובר בהקפדה אפילו על הפרטים הקטנים ביותר, אלו אשר לעין בלתי מקצועית ייראו אולי שוליים או חסרי חשיבות אך לא כך הדבר. האיכות הגבוהה היא המפתח להשגת תוצאות טובות ולהשלמת עיצוב שאכן ייתן לבית מראה מודרני ויוקרתי. זה מתחיל, כאמור, בבחירת חומרי הגלם וממשיך עד לבחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר. במקרה הזה מומלץ לא להתפשר ולעבוד קשה על מנת להשיג בדיוק את מה שצריך ורצוי כדי להגשים את החזון העיצובי שגובש יחד עם מעצבת הפנים שלכם בתחילת הדרך.

 

מהו עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני הוא עיצוב הקשוב לרחשי התקופה והזמן. עיצוב אשר משתנה ומתחדש בכל רגע. עיצוב בית מודרני של ימינו הוא עיצוב הלוקח בחשבון כמה שיקולים המאפיינים את רוח התקופה בה אנו חיים כעת. השיקולים הרווחים בקרב מעצבים העוסקים בעיצוב פנים מודרני הם:

  • שיקולים סביבתיים – איכות הסביבה ומודעות אקולוגית הם נושאים שנראה שכולם עוסקים בהם היום. הדבר נכון גם למעצבי פנים. המגמה כיום היא לשלב בעיצוב אלמנטים של בנייה ירוקה, שימוש באנרגיה מתחדשת וחומרים ממוחזרים וצמצום הפגיעה בסביבה עד כמה שניתן.
  • מינימליזם – אם פעם גודל היה משהו אשר הוצג לראווה כפרמטר לאיכות וליוקרה הרי שכיום בתים יוקרתיים ומודרניים רבים מעוצבים דוקא בסגנון מינימליסטי, המנצל בחוכמה את מרחבי הבית.
  • שימוש חופשי בצבע – בעבר היה נהוג להשתמש בצבעים מסוימים לחדרים מסוימים. בעיקר שלט הצבע הלבן ברחבי הבית. עיצוב מודרני כיום הוא עיצוב אשר עושה שימוש חופשי בצבעים, לא רק באלה הקלאסיים, אלא בכל קשת הצבעים העומדת לרשות המעצב.
  • שילוב חומרים – גם לתחום זה של חומרי הגלם נכנס יותר ויותר חופש וכיום ניתן לראות שמעצבים יוצרים שילובי חומרים שלא היו נהוגים בעבר כגון עץ, ברזל, זכוכית ועוד.

 

עיצוב פנים יוקרתי לבתי יוקרה | רחלי יעיש - עיצוב פנים

מעצבת פנים המתמחה בעיצוב מודרני של בתי יוקרה תדע לקחת את כל השיקולים הללו ולהתאימם לחזון שלכם, לצרכים ולרצונות שלכם כלקוחותיה.