עיצוב פנים לדירות קבלן – יש חיה כזו

לדירות קבלן, לרוב, יש קונוטציה דיי שלילית בראש שלנו. כשאנחנו חושבים על דירות קבלן, התמונה שעולה במוחנו היא של דירה אפורה, משעממת וחסרת מעוף – אך זה לא חייב להיות המצב. כיום, קבלנים רבים עובדים עם מעצבי פנים, או מציעים לכם את האפשרות לבחור מעצבת לעבוד עמה, כל עוד היא מתאימה לתקציב המוגדר.

 

הבחירה בידים שלכם

במידה ואתם מתלבטים בין דירות קבלן שונות, ולא בטוחים דירה לבחור, אל תהססו לשאול את הקבלן האם הוא כבר בחר מעצבת פנים. למרבית המעצבים המקצועיים יש אתרים המציגים את סגנונם ועבודות קודמות, וכך תוכלו להתרשם מהמעצבת ולהחליט האם הסגנון שלה, ולפיו הדירה העתידית, מתאימים לכם. כמו כן, בירור מי המעצבת שלכם מראש, בהנחה והקבלן עובד עם מעצבת ולא מוכן להחליפה, עדיין יכול לעזור לכם להתוות את מראה הדירה שלכם. צרו קשר עם המעצבת, בררו מה המחיר שלה, ותראו איפה אתם יכולים להשפיע. כמובן, ישנם לא מעט מקרים בהם קבלן לא בוחר מעצבת מראש, או שתפסתם אותו לפני הבחירה, ואז תוכלו לשכור מעצבת פנים משלכם.

עיצוב דירת קבלן, עיצוב סלון בדירה לדוגמא - רחלי יעיש

ליהנות מכל העולמות

מעצבת שמגיעה מהתחום של עיצוב דירת קבלן או עיצוב דירות לדוגמא צריכה להתמודד גם עם הלקוח, וגם עם הקבלן האחראי. לכן, במידה ואתם יכולים לבחור את המעצבת שלכם, חשוב לבחור מעצבת פנים עם ניסיון בעבודה עם קבלנים ככלל, ועם דירות קבלן בפרט. בדירות קבלן בדרך כלל קשה לעשות שינויים דרסטיים, כמו שבירת קירות ואיחוד חדרים, ולכן המעצבת צריכה לדעת כיצד להוציא את המרב מהמרחב הקיים, ואיך לעבוד עם הקבלן בצורה שתיתן לכם יותר חופש יצירתי. ככלל, מומלץ להכניס את מעצבת הפנים לתמונה בשלב מוקדם ככל האפשר של בניית הדירה, בכדי שתוכל לעזור לכם להשפיע על כמה שיותר דברים, למשל על בחירת החלונות והדלתות מראש ובלא לשלם על החלפה לאחר סיום הבנייה.

 

מעצבת שלכם ובשבילכם

בדקתם מי המעצבת של דירה הקבלן שהתעניינתם בה, וגיליתם שזו רחלי יעיש? זה לגמרי לא במקרה. רחלי יעיש היא מעצבת בעלת סגנון יוקרתי-מודרני, אשר מתמחה בעיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירות קבלן ועיצוב פנים של דירות לדוגמא ברחבי הארץ. יעיש יודעת כיצד לעבוד עם המרחב הקיים והתקציב המוגדר, גדול או קטן, ומצליח

ה להגשים את חלומות לקוחותיה בלא לדרוך על הבהונות של הקבלן האחראי. עם רחלי יעיש, תוכלו ליהנות מדירת קבלן מעוצבת, יוקרתית וביתית, ובסופו של יום – לא לוותר על הבית המושלם שלכם.

דילוג לתוכן