להיפרד בלי לומר שלום – עיצוב מחדש לבית שלכם

אנחנו קונים את בית החלומות שלנו, וחושבים שזהו, ככה יראה הבית שלנו לעד, וככה הוא גם צריך להיראות. אלא שעוברות חמש, עשר, ואולי עשרים שנים, ופתאום הבית לא מרגיש בית יותר. אולי הטעם שלנו השתנה, ואולי הבית התבלה והתיישן. אפשר, בשלב הזה, למכור את הבית ולקנות אחד חדש, אבל יש פתרון הרבה יותר פשוט: לעצב את הבית מחדש עם רחלי יעיש.

למה לעצב בית מחדש?

התשובה המתבקשת היא המחיר, שכן סביר להניח שיהיה זול יותר לעצב מספר חדרים בבית, או אפילו את כולו, מאשר למכור אותו ולנסות למצוא בית אחר, שממילא תצטרכ לשפץ. נדבך נוסף של ההחלטה הזו הוא הנוחות. עיצוב בתים פרטיים מחדש, במיוחד עם מעצבת פנים מקצועית, יצירתית ומנוסה, יכול להיות מהיר ונוח. לנסות למכור דירה ישנה ברווח, לעומת זאת, זה סיפור לא פשוט, במיוחד אם העיצוב מיושן, כך שבכל מקרה תיאלצו לעצב מחדש כדי לקבל רווח סביר.

אבל הסיבה החשובה ביותר לעצב מחדש היא הערך הסנטימנטלי. רובנו לא באמת רוצים להיפרד מהחוויות והזיכרונות של הבית האהוב, ועיצוב שלו מחדש ייתן לכם בית עם מעטפת חדשה ונוצצת, וישמור את הלב שלו שלם.

עיצוב פנים מחדש לבתים פרטיים - להיפרד בלי לומר שלום | רחלי יעיש - עיצוב פנים

איך לעצב את הבית שלי?

לדעת איך לבחור את העיצוב שיתאים ביותר לרצונות ולצרכים שלכם זו משימה לא קלה. בין אם אתם מחליטים על עיצוב מחדש בסגנון מודרני או פשוט על שינוי כיוון, חשוב לזכור שההחלטה צריכה להיות שלכם. בחירת עיצוב היא לא רק עניין של לעקוב אחרי הטרנדים, אלא לדעת כיצד להתאים אותם לאופי שלנו, לאסתטיקה שאנחנו אוהבים ורוצים, ולשמור שהבית ירגיש, בסופו של יום, כמו הבית שלנו.

לכן, חשוב לעבוד עם מעצבת פנים מקצועית, ולדעת איך לבחור את המעצבת הנכונה. המעצבת שלכם צריכה לדעת כיצד לקחת את ההעדפות והטעם שלכם ולשדרג אותו לסגנון יוקרתי, חדש ומרענן.

 

מעצבת פנים נכונה

בחירת העיצוב המושלם היא בחירה לא פשוטה, ואף מבלבלת. רחלי יעיש פתחה את חברת עיצוב הפנים שלה בדיוק בשביל לעזור לאנשים כמוכם. המומחיות של יעיש היא עיצוב בתים פרטיים ועסקים בסגנונות היוקרה האופנתיים בשוק. אבל זה לא הכל – יעיש מציעה ללקוחותיה עיצוב מחדש בסגנון מודרני תוך שימוש ברצונות הלקוח, הלקוח עצמו והאנרגיות שלו כהשראה. עם העיצוב של רחלי יעיש, תוכלו ליהנות מההרגשה המרעננת של בית חדש, ועדיין לחזור כל יום מהעבודה ולהרגיש שאתם חוזרים הביתה.

דילוג לתוכן