עיצוב פנים – רעיונות לעיצוב פנים הבית

עיצוב פנים יכול לגרום גם לדירה ישנה להיראות נפלא ולשדרג את השהייה בבית.

אספנו עבורכם מספר שינויים קטנים שעושים הבדל ענק, אשר בידיים המיומנות של מעצבת פנים מקצועית יכולים להפוך גם את הבית שלכם למקום נפלא לגור בו.

רעיונות לעיצוב פנים לבית (עיצוב פנים: רחלי יעיש)
רעיונות לעיצוב פנים לבית (עיצוב פנים: רחלי יעיש)

במקרים מסוימים יש צורך במהפך כלשהו בבית – אך בפועל, לעיתים מספיקה פעילות יחסית מצומצמת בתחום המורכב המצוי תחת הכותרת “עיצוב פנים” על מנת להביא לשינוי האווירה המיוחל. הכישרון הדרוש על מנת להשיג את האפקט הזה טמון ביכולת של המעצב או המעצבת להפיק את המירב משינויים מינוריים.

באילו מקומות בבית ניתן לעשות עיצוב פנים מחודש?

ישנם מקומות בבית שמיקום החפצים בהם והבחירה בטקסטורות הספציפיות משרים אווירה מיוחדת על הבית כולו. אם כך, ניתן להקדיש תשומת לב מיוחדת לאזורים אלה וכך להשיג את השינוי המהותי ביותר שיאפשר לשפר את האווירה בבית וליצור שינוי מבורך, שלעיתים אף מתקשר לשינוי כלשהו בחיים באופן כללי. בין המקומות בעלי השפעה כוללת שכזו ניתן למנות את אזור הכניסה, את אזור המטבח, את פינת האוכל, את המרפסות ואת חדר השינה. הבחירה מתבצעת לרוב על פי ההעדפה של בעל הבית, על פי האזור שמשחק את התפקיד החשוב ביותר בחייו האישיים.

מה הם המאפיינים של עיצוב פנים מעולה?

הבחירה במעצבת פנים מומחית, עשויה להיות מכרעת עבור הסגנון והיקף השינויים שייעשו במראה החיצוני של הבית. כדאי לשים לב למספר מאפיינים של העיצוב, וליצור איזון חכם בין התחשבות בטרנדים לבין סגנון קלאסי בטעם טוב, שישרוד לטווח הארוך. למקצוען בתחום עיצוב הפנים תהיה יכולת להבין את רצון הלקוח ולשקף את הרעיונות בפתרונות פרקטיים ומובנים. בנוסף, ריבוי הספקים בתחום האביזרים והריהוט מבטיח חופש פעולה מלא בכל עת, ומומחים בתחום עיצוב פנים מטפחים יחסים עם מגוון רחב של ספקים מעין אלה, בכל תחום רלוונטי.

עיצוב סלון
רעיונות לעיצוב פנים לדירה (עיצוב פנים: רחלי יעיש)

מהן השינויים אותן ניתן לבצע בעת עיצוב סלון?

עבור רוב האנשים, הסלון משחק תפקיד חשוב ביותר בהוויה היומיומית בבית, ועבורם שינויים באזור זה בבית עשויים להביא את התמורה הרבה ביותר באווירה בבית כולו. בין השינויים שניתן ואף מומלץ לערוך בסלון:
הוספת אור – בין אם מדובר בהליך פשוט כגון שינוי מיקום הריהוט לפינוי שטח כניסת האור מהחלון, ועד לשינויים דרסטיים כגון שינוי ועיצוב תאורה, פתרונות התאורה והחלפת הצבע השולט בריהוט (צבעים בהירים מכניסים יותר אור).
יצירת מקומות אחסון חבויים יעילים יותר ליצור תחושת מרחב – הדבר מאפשר ליותר אוויר להיכנס לחדר וליצור תחושת מרחב, שבשילוב עם הבחירה בצבעים בהירים גם יוצרת אשליית גודל.
יצירת “קיר כח” שימקד את המבט. הקיר מחופה בחומר מיוחד או מואר בצורה מסוימת או משולב קמין כדי להבליטו.

 

רחלי יעיש – מעצבת בתים שכיף לגור בהם

התקשרו עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ 054-4222519

דילוג לתוכן