5 סיבות שבגללן צריך לקחת מעצבת פנים

אתם רוצים לעשות שינוי. אולי אתם רוצים מטבח חדש, אולי לרענן את חדר האורחים, ואולי אתם בכלל הולכים לעבור דירה, אבל אתם רוצים שינוי. גם אם אתם יודעים בדיוק איזה עיצוב אתם רוצים, בשביל עיצוב בתים פרטיים תמיד כדאי להיעזר במעצב פנים, והנה 5 סיבות למה.

1. על טעם ועל ריח
גם אם אתם בטוחים בעיצוב שאתם רוצים, תמיד כדאי להיעזר בחוות דעת נוספת. מעצבת פנים טובה תדע כיצד לקחת את הטעם שלכם ואת ההעדפות שלכם ולשדרג אותם. חשוב שהמעצבת תהיה גמישה ותתחשב ברצונות שלכם, אבל חשוב שגם אתם תשמרו על ראש פתוח, ותראו מה יש למעצבת לומר. סביר להניח שלא תתחרטו.

5 סיבות שבגללן צריך לקחת מעצבת פנים - רחלי יעיש

2. לחסוך בעלויות
מעצבת פנים מקצועית תעזור לכם לתכנן ולעצב בדרך היעילה והזולה ביותר. כשמגיעים למעצבת עם תקציב מוגדר מראש, בין אם כתקציב כללי לכל השיפוץ ובין אם תקציב מוגדר לכל חדר, המעצבת יכולה לעזור להבין באילו חומרים כדאי להשתמש, כמה כל דבר יעלה, והאם ישנה דרך פשוטה וזולה יותר להגיע לתוצאה הרצויה, מאשר זו שחשבתם עליה. מעצבים עם ניסיון כבר מכירים את מרבית הבעיות, ויתמודדו עם כל מכשול, ויודעים בדיוק היכן אפשר לרכוש את החומרים הטובים ביותר במחיר הזול ביותר האפשרי.

3. מקושרים
דרך טובה לחסוך עם עיצוב בתים פרטיים היא קשרים. מעצבת מקצועית תדע לאילו ספקים ואנשי מקצוע לפנות, מבחינה כלכלית ומבחינה אמנותית. עם הקשרים המקצועיים של המעצבת לא תצטרכו לחשוש שאיש מקצוע מנסה לעבוד עליכם, לקחת מכם יותר כסף או לעגל פינות. המעצבת מכירה את האדם ואת העבודה שלו, ותבחר רק את הטובים ביותר שהתקציב שלכם יכול להשיג.

4. להיצמד לתוכנית
כשאנחנו אחראים על עצמינו, במיוחד בתחום הקניות, מאד קל לנו להתפזר, לשכוח מה רצינו לקנות ולרכוש במקום זה עשרה פריטים אחרים שלא באמת מתאימים לתוכנית העיצוב שנקבעה. מעצבת פנים במרכז העניינים תמנע מכם לעשות רכישות מיותרות ותשמור עליכם מרוכזים. ואם תרצו לעשות שינוי בתוכנית בעקבות מידע חדש, מעצבת קשובה וגמישה תדע לבחון האם השינוי מתאים ואיך כדאי לבצע אותו ותדאג שתצאו מרוצים.

5. מאלף ואת תו
מעצבת פנים טובה היא מעצבת שנשארת אתכם מההתחלה ועד הסוף, עוזרת לכם לתכנן ולהחליט, בוחרת יחד אתכם את אנשי המקצוע והרהיטים, ומוצאת פתרונות לכל בעיה ומכשול, עד שהכל קנוי ובנוי. היא תעזור לכם לחסוך בעלויות, בזמן ובאנרגיות, ותוודא שאתם מקבלים בית שאפילו לא יכולתם לחלום עליו בלעדיה.

דילוג לתוכן