עיצוב בתים פרטיים ובתי מגורים

הבית שלנו הוא המרחב שבו אנו מבלים לא מעט שעות בכל יום. הוא זה שאמור לרומם את רוחנו ולספק לנו את ההגנה שבה אנו מעוניינים וגם את תחושת הנוחות שאותה אנו מחפשים. עיצוב בתים פרטיים ודירות מגורים מתייחס לצרכי הדיירים, תוך בחינת הפונקציות השונות הנדרשות להם. בין אם מדובר במשפחה עם ילדים, בזוג צעיר או בזוג מבוגר, ביחידים, בחברים או בשותפים לדירה, לכל דייר סגנון חיים שונה ולכל אחד צורך אחר.

בתהליך עיצוב עיצוב בתים פרטיים ודירות מגורים, ישנה התייחסות הן לפן הפונקציונאלי והן לפן האסתטי, האמנותי יותר. כל זאת, תוך שילוב אלמנטים עיצוביים שונים בבית ועיצוב הום סטיילינג על ידי אלמנטים מודרניים שיספקו את המענה ושייצרו את האווירה הנכונה במרחב כולו ובכל אחד מהחדרים: בסלון, במטבח, בחדרי הרחצה, בחדרי השינה, העבודה, מרפסת פנטהאוז ועוד.

תהליך עיצוב בית – התחלה

השלב הראשון בכל תהליך עיצוב בית פרטי הוא בחירת סגנון העיצוב. ישנם סגנונות עיצוב רבים – עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני, עיצוב בסגנון כפרי, עיצוב בסגנון וינטג' ועוד. לכל סגנון קוים מנחים משלו ומקורות השראה משלו אשר משפיעים על בחירת הצבעים, חומרי הגלם, הריהוט ועוד.

אם עיצוב פנים של בית בסגנון מודרני זה החלום שלכם הגעתם למקום הנכון. פה תוכלו לקרוא וללמוד כל מה שצריך לדעת בנושא וכך, כשתגיעו לפגישה עם מעצבת הפנים שלכם תדעו בדיוק מה אתם רוצים.

סגנון עיצוב עכשוי ויצירתי

ישנם כמה פרמטרים שונים עליהם מתבסס סגנון העיצוב. על פי רוב, עיצוב בית מודרני יתאפיין בשימוש בחומרי גלם בעלי קוים ישרים ובחומרי גלם יוקרתיים בעלי ברק ותחכום ומעט קרים ומנוכרים. בין החומרים הללו ניתן למצוא למשל מתכות כמו נירוסטה או כרום או חומרים מתכתיים אחרים בגוונים של שחור, לבן או אפור. למול זה, מבחינת הצבעים בהם יעשה שימוש הסגנון המודרני, יהיה אלה לרוב צבעים צבעוניים, עזים וחזקים. ברחבי הבית יוצבו פריטי נוי שונים בגוונים בוהקים על מנת להעניק לבית תחושה של חיים וחיוניות.

להיות חלק מהעולם של ימינו

בעלי בתים רבים כיום שואפים לבנות את בתיהם כך שאלה יהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה ואקולוגיים. טרנד הבניה הירוקה הוא טרנד חזק מאוד בימינו. לאור כך, מעצבת פנים של בתים מודרניים אלה תעשה שימוש בעיקרון במינימליזם ותבחר בעיקר חומרי גלם שהם עצמם ממוחזרים, אינם מזהמים וידידותיים, הן לאדם והן לסביבה. משמעות הדבר היא לבחור בעיצוב אשר יאפשר צריכה מינימלית של חשמל, לדוגמא, על ידי שימוש באנרגיה טבעית כמו אור השמש.