עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים הוא תהליך מורכב, ומשימה המחולקת למספר שלבים:

בשלב הראשון ישנה התייחסות אל הבית כולו, בעוד שבשלב שלאחר מכן מושקעת מחשבה בתכנון ספציפי של המטבח כך שיענה על צרכי המשתמשים בו. בין אם מדובר במטבח יוקרתי מסוגנן או במטבח פשוט יותר למראה, עליו להיות פונקציונאלי, מבחינת מיקום הכיור, גז ומקרר ב"משולש הזהב", ועליו להכיל משטחי עבודה מקסימלים לנוחות מירבית.

איך מעצבים מטבח בסגנון מודרני?

כאשר באים לעצב מטבח בתהליך עיצוב בית מודרני גם כאן אחד העקרונות המנחים יהיה קוים נקיים וישרים. המטבח המודרני הוא בעל חזות חלקה, נקייה ומעוצבת. לאור כך ארונות המטבח יהיו בעלי גוון בהיר, צבע המחמיא למטבח בכל גודל ונותן תחושה של מרחב ורוגע ומושך את הבאים לבית להכנס אליו. לצידם של הארונות הבהירים יונחו חיפויים בצבעים שונים, כגון חיפויים מעץ או לחילופים חיפויים מזכוכית שיכולים להיות חיפוי למשטחי העבודה במטבח או חיפוי לדלתות המטבח השונות.

עיצוב מטבחים מתוכנן ע"י תקציב וכולל שילוב של אלמנטים שונים במטבח, מוצרי חשמל ובפתרונות אחסון למיניהם, המספקים מענה מתאים למשתמשים במטבח. שילוב נכון בין כל אלה, יחד עם קביעת הסגנון העיצובי שבו מעוניינים, הוא זה שיוצר את התוצאה הסופית הרצויה: מטבח שנעים לבלות בו ולעבוד בו.

עיצוב מטבח בדירת יוקרה
עיצוב פנים - עיצוב מטבח

עיצוב פנים - עיצוב מטבח

עיצוב מטבח - עיצוב פנים לדירת יוקרה
עיצוב מטבח - עיצוב פנים

עיצוב מטבח - עיצוב פנים

לתיאום פגישת ייעוץ - צרו קשר בטלפון 054-4222519

אפשר גם בוואטסאפ - לחצו כאן

רחלי יעיש - מעצבת פנים